O NAS

Grant Service działa
na polskim rynku pracy nieprzerwanie od 2016 roku.

Wcześniej realizując usługi personalne na rynku wschodnim wspierając przy tym przedsiębiorstwa w całej Unii Europejskiej.

Dzięki efektywnym i przemyślanym działaniom zrealizowaliśmy z sukcesem  wiele projektów rekrutacyjnych i consultingowych w różnych branżach dla przedsiębiorstw na terenie Unii Europejskiej.

  • W naszych działaniach koncentrujemy się na doradztwie, skuteczności oraz odpowiedzialności w doborze odpowiedniego personelu mając na uwadze wydajność kontrahentów.
  • Wysoce wyspecjalizowana kadra ludzi tworzących Grant Service wywodzi się z Polskich i międzynarodowych firm rekrutacyjnych i usługowych.
  • Zgromadzone doświadczenie w usługach wspierających procesy rekrutacji, outsourcingu pozwala tworzyć dla naszych klientów rozwiązania na najwyższym poziomie.
  • Centrala firmy mieści się w Krakowie, natomiast Grant Service działa na terenie całej Polski, Ukrainy i Niemiec dzięki biurom regionalnym i mobilnym doradcą klienta.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i narzędziom od kilku lat sukcesywnie rekrutujemy pracowników dla globalnych firm, jak również dla rodzinnych przedsiębiorstw.

Grant Service to grupa firm działających w następujących branżach:

Hotelarstwo

Produkcja

Budownictwo

Transport

Logistyka

Gastronomia

Grant Service Sp. z o.o. jest pełnoprawnie działająca Agencją Zatrudnienia zarejestrowaną w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia prowadzonym przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem KRAZ 22302