Rekrutacja jednorazowa

Na rynku wyróżnia nas skuteczność i dynamika działania. Projektujemy i wdrażamy dedykowane procesy rekrutacji i selekcji, dzięki którym możemy zagwarantować naszym Klientom odpowiednią ilość wykwalifikowanych pracowników.

>  Szukasz kandydatów, których trudno znaleźć na rynku?
>  Chcesz zminimalizować ryzyko zatrudnienia niewłaściwej osoby i zaoszczędzić czas?
>  Potrzebujesz partnera rekrutacyjnego, który zna Twoją branżę od podszewki?

1. Korzystamy z własnej bazy kandydatów, która jest systematycznie uaktualniana, a jej zasoby są stale powiększane o nowych kandydatów ze specjalistycznymi kompetencjami.

2. 4 stacjonarne biura obsługi na terenie Ukrainy.

3. Direct Search – nasi eksperci  w skuteczny sposób docierają bezpośrednio do kandydatów, aktywizując ich w zakresie danej oferty pracy. Nasze działania nie ograniczają się do standardowych poszukiwań kandydatów w sieciach społecznościowych. Stosujemy kreatywne metody dzięki czemu docieramy do interesujących kandydatów.

4. Search & Selection – w projektach stałych korzystamy ze sprawdzonych źródeł pozyskania pracowników, tj. ogłoszenia zamieszczane na gwarantujących najwyższą skuteczność w danej branży portalach ogłoszeniowych oraz stronach branżowych. Współpracujemy również z biurami karier, urzędami oraz stowarzyszeniami zrzeszającymi specjalistów z danej dziedziny.

Dodatkowo posiadamy własne biura regionalne w Polsce i Ukrainie.

5. Pierwszych kandydatów przedstawiamy już w terminie do 5 dni od rozpoczęcia procesu rekrutacji. Termin realizacji rekrutacji to maksymalnie 14 dni. Często zdarza się, że proces rekrutacyjny kończy się przed upływem wyznaczonego czasu, z uwagi na przedstawienie kandydata spełniającego wszystkie wymagania Klienta.

6. Klientom przedstawiamy tylko wybranych kandydatów, którzy spełniają określone wymagania.

We współpracy z naszymi klientami stosujemy przejrzyste zasady współpracy:

Brak opłat wstępnych.

Pracujemy wyłącznie success-fee. Opłata za usługę następuje dopiero w momencie ukończenia przez kandydata okresu próbnego wskazanego przez Grant Service.

Bezpieczeństwo.

Gwarantujemy okres gwarancyjny na usługę.

Brak wyłączności.

Umożliwiamy klientom korzystanie z dowolnych źródeł rekrutacji.

Dbamy o wizerunek naszego klienta.

Profesjonalne kontakty z kandydatami, merytoryczny proces rekrutacyjny, informacja zwrotna udzielana wszystkim kandydatom. To nasze podejście do prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz profesjonalizm w działaniu przyciąga do firm najlepszych kandydatów.