Rekrutacja jednorazowa

Na rynku wyróżnia nas skuteczność i dynamika działania. Wysokie wyniki w obszarze rekrutacji osiągamy najlepsze i wszechstronne metody pozyskania kandydatów, docierając skutecznie do kandydatów z każdej branży.

1. Korzystamy z własnej bazy kandydatów, która jest systematycznie uaktualniana, a jej zasoby są stale powiększane o nowych kandydatów ze specjalistycznymi kompetencjami.

2. 10 własnych oddziałów na terenie Ukrainy.

3. Direct Search – nasi eksperci  w skuteczny sposób docierają bezpośrednio do kandydatów, aktywizując ich w zakresie danej oferty pracy. Nasze działania nie ograniczają się do standardowych poszukiwań kandydatów w sieciach społecznościowych. Stosujemy kreatywne metody dzięki czemu docieramy do interesujących kandydatów.

4. Search & Selection– w projektach stałych korzystamy również ze sprawdzonych źródeł pozyskania pracowników, tj. ogłoszenia zamieszczane na gwarantujących najwyższą skuteczność w danej branży portalach ogłoszeniowych oraz stronach branżowych. Współpracujemy również z Biurami karier, urzędami oraz stowarzyszeniami zrzeszającymi specjalistów z danej dziedziny.

Dodatkowo posiadamy własne biura regionalne na terenie kraju i Ukrainy.

5. Pierwszych kandydatów przedstawiamy już w terminie do 2-7 dni od rozpoczęcia procesu rekrutacji. Maksymalny termin realizacji rekrutacji to maksymalnie 2 tygodnie. Często zdarza się, że proces rekrutacyjny kończy się przed upływem wyznaczonego czasu, z uwagi na przedstawienie kandydata spełniającego wszystkie wymagania naszego klienta.

6. Klientom przedstawiamy tylko wybranych kandydatów, którzy spełniają określone wymagania.

We współpracy z naszymi klientami stosujemy przejrzyste zasady współpracy:

Brak opłat wstępnych.

Pracujemy wyłącznie success-fee. Opłata za usługę następuje dopiero w momencie ukończenia przez kandydata okresu próbnego wskazanego przez Grant Service.

Bezpieczeństwo.

Gwarantujemy okres gwarancyjny na usługę.

Brak wyłączności.

Umożliwiamy klientom korzystanie z dowolnych źródeł rekrutacji.

Dbamy o wizerunek naszego klienta!

Profesjonalne kontakty z kandydatami, merytoryczny proces rekrutacyjny, informacja zwrotna udzielana wszystkim kandydatom. Nasz profesjonalizm przyciąga do firm najlepszych kandydatów.